Ціни на нерухомість у Фінляндії - Імміграція в Європу

Високі стандарти життя, низький рівень злочинності, розвинена інфраструктура і прекрасна природа Фінляндії роблять покупку будинку або квартири в цій країні відмінною пропозицією на ринку закордонної нерухомості.

Не секрет також і те, що в нашій країні в силу територіальної близькості вельми популярна імміграція до Фінляндії.

Інше житло купуються, головним чином, для відпочинку, оскільки в Фінляндія є відмінним місцем для проведення відпустки. Купівля комерційної нерухомості в Фінляндії відкриває широкі перспективи для бізнесу.

При цьому для жителів Москви і Санкт-Петербурга вартість фінських об'єктів часто може бути вигідніше, ніж на батьківщині.

Вартість квадратного метра житлоплощі в Фінляндії

Ціни на нерухомість у Фінляндії - Імміграція в Європу

{LikeAndRead}

Згідно зі статистичними даними, вартість одного квадратного метра квартир в новобудовах і в нових будинках в середньому по країні становить близько 3,2 тисяч євро.

Комерційні об'єкти можна придбати за ціною в середньому 600-2000 євро за квадратний метр.

Цей рівень справедливий для невеликих магазинів, ресторанів і кафе.

На масштабніші об'єкти розкид цін може бути набагато значніші.

Вартість готелів, великих магазинів, розважальних центрів та інших об'єктів подібного рівня може бути самою різною і залежить від їхнього місця розташування і конкретних характеристик бізнесу. У середньому великі комерційні об'єкти можуть коштувати до 10 мільйонів євро.

Ринок нерухомості в Гельсінкі і в провінціях

Максимальний рівень цін на житлову нерухомість, звичайно ж, зберігається в столиці. У Гельсінкі будинок або квартиру можна купити в середньому за 4,5-5 тисяч євро за квадратний метр.

У той же час, в інших регіонах країни середня вартість квадратного метра житла нової споруди становить близько 2,5-2,8 тисяч євро. Якщо розглядати регіони Фінляндії більш детально, то найбільш дорога нерухомість поблизу популярних гірськолижних курортів.

Наприклад в районі курорту Тахко вартість квартири або будинку практично не відстає від столичної, і навіть може перевищувати її, залежно від класу житла.

До числа міст з найбільш доступною нерухомістю можна віднести такі міста, як Ванта, Турку, Еспу, Тампер, де вартість житла може бути приблизно в два рази менше, ніж у Хельсінкі.

Тенденції руху цін

Необхідно відзначити, що протягом цілого ряду останніх років ринок будинків і квартир характеризується стійким зростанням.

Виняток склали лише кризові 2008 і 2009 роки, однак і в цей час істотного спаду не було. Останнім часом можна впевнено говорити, що зростання ринку нерухомості Фінляндії поновився з новою силою. Тільки з початку 2011 року зростання цін склало близько 6%.

Все це дозволяє зробити висновок, що придбання тут житлової площі (так само як і вдома або ділянки, призначеної для бізнесу) залишається вигідним придбанням також з точки зору інвестування.

{/LikeAndRead}