Скільки коштує нерухомість на Кіпрі

Як відомо, отримання ВНЖ на Кіпрі - вельми непоганий спосіб імміграції в Європу.

Кіпр має низку вагомих переваг (про них тут), одне з яких - досить просте оформлення виду на проживання за умови володіння нерухомістю та отримання досить значних доходів за кордону, які дозволяють не вести на території Республіки ніякої активної фінансової діяльності.


У зв'язку з цим постає питання про те, як дорого коштує нерухомість на Кіпрі? Які тут ціни? У що обійдеться фундамент імміграції у вигляді квартири чи будинку?

Короткий огляд ринку

Ціни приблизно такі.

Мінімальна вартість невеликої квартири в не елітному районі - Це 50 000 євро. За суму від 70 до 150 тисяч євро можна купити вже цілком пристойне, комфортне житло в декількох сотнях метрів від берегової лінії.

{LikeAndRead}

Скільки коштує нерухомість на Кіпрі

Непоганий таун-хаус можна купити приблизно за 120 - 250 тисяч євро. Починаючи від останньої цифри можна розраховувати вже на практично елітне житло. Чимало, звичайно, але не так і багато, якщо згадати про ціни на нерухомість, наприклад, в нашій столиці.

Додамо також, що на Кіпрі вельми сильно розвинене іпотечне кредитування, і відсоткова ставка досить доступна, так що маючи непоганий дохід в Україні цілком можна розраховувати на придбання будинку в розстрочку.

Крім того, вкладення в нерухомість тут вельми вигідні: ринок розвинений, завжди можна перепродати житло або вигідно здати в оренду.

{/LikeAndRead}