Лотерея грін кард - легкий спосіб отримання ВНЖ в США

Як відомо, отримати посвідку на проживання в США не так-то просто. Для оформлення ВНЖ в США потрібні вагомі підстави, наприклад, такі, як наявність близьких родичів у Штатах або великі інвестиції.

У той же час, існує можливість відхопити заповітну грінкарту (грін кард) практично безкоштовно і без видатних здібностей / грошей.

Це і є лотерея, яка проводиться Урядом США щороку. У всьому світі щорічно розігрується 55 000 green card.

Як це відбувається?

Власне, правила проведення лотереї прості. Будь-який іноземець (стосовно Штатам) може подати заявку на сайті Уряду.

Лотерея грін кард - легкий спосіб отримання ВНЖ в США
Надалі з усіх заявок комп'ютер випадковим чином відбере 100 000. Чому сто тисяч, а не менше?

Справа в тому, що подача заявки на сайті - тільки перший етап відбору. І приблизно половина заявок буде відсіяна на подальших етапах, візи отримають тільки 55 000 осіб (Або менше: від 50 000 до 55 000).

{LikeAndRead}

При цьому на різні регіони світу виділяються свої квоти, більші - для регіонів, мало представлених в імміграційному потоці в останні роки.

Україна донедавна взагалі була виключена з лотереї, так як кількість мігрантів з неї перевищило 50 000 чоловік за 5 років.

Людині, яка потрапила в число цих 100 000, приходить повідомлення про виграш із США. Форма повідомлення і порядок оповіщення часто змінюються в цілях протидії шахрайству.

Якщо вам пощастило

Від людини далі потрібно докладно і точно заповнити пропоновану анкету, а також зібрати певний пакет документів і відправитися на інтерв'ю (співбесіда) в консульство США (яке саме, знову-ж, точно вказано в документах, які приходять самому виграв).

Також виграв оплачує державне мито США - її розмір може змінюватися, орієнтуватися потрібно приблизно на 600 - 1000 доларів (за кожного члена сім'ї).

До учасників лотереї не пред'являється якихось позамежних вимог. Мінімально необхідні для успіху (у разі везіння) вимоги до учасників такі:

  1. Безпомилково заповнена анкета, фото, яке відповідає вимогам.
  2. Необхідно бути громадянином (постійно проживати) в країні, яка є в списку лотереї (на яку виділено квоту).
  3. Середня освіта (шкільне або аналогічне), або ж 2 роки роботи за фахом, що вимагає двох років (мінімально) навчання для виконання.

Нерозумно сподіватися на виграш грін кард цілком і повністю. Лотерея - на те й лотерея, що все зав'язано на везінні.

Тим не менш, подати документи не так вже складно, більше того - на початковому етапі це безкоштовно. Як додаткова можливість - чому ні? Ви нічого не втрачаєте, крім кількох годин метушні з анкетою.

А заповнивши її і забезпечивши собі деякі шанси (раптом пощастить?), Можна перейти до вивчення інших способів імміграції.

До речі: про те, як підвищити шанси на отримання грінкарти, читайте в окремій статті.

{/LikeAndRead}