Місце у рейтингу найкращих країн для проживання від International Living 6-8
Складність імміграції Для забезпечених людей - невисока (наприклад, імміграція через інвестиції), для людини зі скромним достатком і без унікальних знань - істотна (за винятком випадків отримання green-card).
Способи отримання ВНЖ Відкриття фірми, вкладення коштів у бізнес, переїзд до близьких родичів, шлюб з американцем, запрошення на роботу. Легкий шлях імміграції - отримання грін-карти. Правда, тут доводитися покладатися не стільки на себе, скільки на удачу.
Рівень цін Трохи вище середнього.
Доступність нерухомості Ціни високі, процедура придбання квартири або будинку досить клопітна. Зате - інвестиції в житло зазвичай виправдовуються.
Клімат та навколишнє середовище Тропічний, помірний і субтропічний - залежно від розташування штату. Країна не залишилася осторонь від проблем техногенної цівізілаціі.
Особливості Розвинена демократія, завидна культура бізнесу, розгалужена система підтримки малозабезпечених представників суспільства, релігійність населення.
Схожі країни Англія, Канада.
Узагальнена оцінка immigrant.in.ua  7 з 10

Вид на проживання в США грінкарти - підстави отримання

Навряд чи відкрию Америку, якщо скажу, що левова долу бажаючих виїхати з України прагне саме в США.

Одним з переваги ВНЖ в США є те, що по ньому можна вільно жити (і часто виїжджати) в Америці хоч все життя, не будучи обмеженим у правах, за винятком виборчого.

Вид на проживання в Штатах - це знаменита грінкарти.

Країни Західної Європи і США головне

Країни Західної Європи і США головне
Країни Західної Європи і США (а також деякі інші держави, наприклад, Канада) утворюють так званий «Західний світ», а їх населення входить в «золотий мільярд».

Це найбільш благополучні, розвинені в економічному і сильні у військовому відношенні країни.

Вони є основними точками тяжіння для емігрантів з бідніших районів світу.

Лотерея грін кард - легкий спосіб отримання ВНЖ в США

Як відомо, отримати посвідку на проживання в США не так-то просто. Для оформлення ВНЖ в США потрібні вагомі підстави, наприклад, такі, як наявність близьких родичів у Штатах або великі інвестиції.

У той же час, існує можливість відхопити заповітну грінкарту (грін кард) практично безкоштовно і без видатних здібностей / грошей.