Місце у рейтингу найкращих країн для проживання від International Living  42-44
Складність імміграції Невисока (не така конкуренція серед бажаючих переїхати, як у Швейцарії чи Німеччини).
Способи отримання ВНЖ Створені непогані умови для бізнес-імміграції. Є й інші традиційні можливості переїзду.
Рівень цін Нормальний, без перегинів. Українець буде приємно здивований.
Доступність нерухомості Середня - ціни 500-1500 євро за квадратний метр житлоплощі.
Клімат та навколишнє середовище Сприятливий, м'який. Повітря, на жаль, не дуже чистий - позначається інтенсивна робота металургійних заводів.
Особливості Поки Словацьку Республіку важко назвати процвітаючою, але її ВВП стабільно зростає. Через кілька років країна обіцяє стати по-справжньому Європейської.
Схожі країни Чехія, Словенія.
Узагальнена оцінка immigrant.in.ua  8 з 10

Переваги і плюси імміграції до Словаччини

Як вже неодноразово зазначалося, один з найкращих варіантів для іммігранта, який хоче спокійного і комфортного життя в Європі - це імміграція в країни Східної Європи.

Найбільшою популярністю в цьому плані користується така східноєвропейська країна, як Чехія. У той же час інші держави Центральної та Східної Європи можуть виявитися зовсім не найгіршим варіантом. Приміром, дуже приваблива Словаччина.

Чехія і Словаччина особливості, схожість і відмінність

Чеська і Словацька республіки - це два можливих варіанти для імміграції в Східну Європу або для культурного, пізнавального відпочинку не так вже далеко від дому.

Які особливості цих країн? У чому їх схожість і відмінність з точки зору іммігранта (і туриста). На ці запитання спробуємо знайти відповіді у цій статті.