Місце у рейтингу найкращих країн для проживання від International Living 30-35
Складність імміграції Висока.
Способи отримання ВНЖ Попереднє отримання дозвіл на роботу, шлюб, переїзд до близьких родичів, створення бізнес-структури та ін
Рівень цін Середній європейський. Нехитра їжа доступна всім, вишукана - забезпеченим. Одяг є й економ-класу, і елітна в асортименті.
Доступність нерухомості У столиці житло дороге, в невеликих населених пунктах - більш доступне.
Клімат та навколишнє середовище Погода приємна - не буває лютого холоду і болісною спеки. Природу тут бережуть і не засмічують.
Особливості Спокійне життя, сприятлива криміногенна обстановка, якісна соціальна інфраструктура (охорона здоров'я, освіта), громадянське суспільство.
Схожі країни Фінляндія, Австрія.
Узагальнена оцінка immigrant.in.ua   6 з 10

Імміграція до Швеції не будуйте ілюзій

Навряд чи варто довго описувати якість життя у Швеції. Скандинавські країни вже яке десятиліття вважаються еталоном благополуччя, достатку соціальних благ, прав і свобод. Не дивно, що дуже і дуже багато людей прагнуть іммігрувати до Швеції.

Ця держава є популярним об'єктом світлих мрій про райське закордону ще й тому, що, як багато хто вважає, має м'яке імміграційне законодавство і взагалі дуже лояльно ставиться до таких біженців.

ВНЖ в Швеції як його отримати

Швеція вважається чи не золотою мрією будь-якого емігранта. Про переваги даної країни в плані життя відомо чи не всім: виражена соціальна спрямованість держави, безліч посібників, відмінне охорону здоров'я та освіту, спокійна і забезпечене життя для більшості громадян.

Як же можна отримати право на тривале проживання в цій країні?

Фіктивний шлюб в Швеції ризиковано чи це

Однією з підстав для отримання виду на проживання в Швеції є укладення шлюбу з громадянином (громадянкою) даної держави. Велика спокуса зважитися на діловий подружній союз - створити формальну сімейну пару, сплативши послуги майбутнього нібито супутника життя. Чи варто розглядати подібний варіант виїзду з України?