Місце у рейтингу найкращих країн для проживання від International Living  30-35
Складність імміграції Простіше, ніж для більшості країн європейського ядра.
Способи отримання ВНЖ Вступ до вузу, гарантоване польським працедавцем працевлаштування, інвестування, відкриття власного бізнесу.
Рівень цін  Кілька нижче, ніж в сучасній Україні.
Доступність нерухомості  Розцінки реалістичні.
Клімат та навколишнє середовище Нерезкий клімат. Суха і ясна погода плавно змінюється похмурою і хмарної. Екологічну ситуацію фахівці определяюбт як складну.
Особливості Поляки не хвалять свій рівень життя і самі масово іммігрують до Європи або їздять туди на заробітки. Присутній безробіття.

Плюс Польщі - її входження до Шенгенської зони.

Схожі країни Угорщина, Чорногорія.
Узагальнена оцінка immigrant.in.ua  5 з 10

ВНЖ в Польщі способи імміграції - Імміграція в Європу

Існує три реалістичних способи отримати жаданий документ, що підтверджує ваше право на тривале проживання в Польщі (вид на проживання).

Давайте розглянемо кожен з них по порядку.

Вдале працевлаштування

Перший варіант - це знайти стабільну роботу на території країни. Факт наявності постійного місця «зараховується» лише тоді, коли людина вже пройшов випробувальний термін і підписав договір з наймачем з приводу подальшої роботи на підприємстві.

Переїзд до Польщі чого чекати і чого побоюватися

Членство Польщі в Шенгенській Союзі, затверджене в 2007 році, зробило цю країну дуже привабливою для потенційних емігрантів з України.

Деякі люди стали розцінювати цю державу як повноцінно європейське, інші почали сприймати його в якості перехідної сходинки для переїзду в більш привабливі країни.

З якими сюрпризами - приємними і прикрими - може зіткнутися майбутній поляк?