Професійна незалежна імміграція до Нової Зеландії

Професійна, або незалежна імміграція до Нової Зеландії - це найбільш доступний і поширений вид переїзду на ПМЖ в дану країну (з деякими застереженнями).

Скористатися програмою професійної міграції (Skilled Migrant Category) можуть висококваліфіковані фахівці.

В даний час вимоги до кандидатів досить сильно посилені, проте шанси, проте, залишаються.
Яка процедура оформлення документів і переїзду у разі професійної імміграції?

Подача заяви

Заява інакше називається «форма вираження інтересу», Expression of Interest - ясна річ, інтересу до життя в Новій Зеландії. )

Це досить об'ємний документ, швидше анкета, в якій ви повинні детально описати себе - свої професійні та інші якості, біографічні дані і так далі. Детальніше див у статті про оцінку шансів на набір прохідного балу.

{LikeAndRead}

Професійна незалежна імміграція до Нової Зеландії
Крім набору прохідного балу необхідно також відповідати таким вимогам:

  • досить хороший стан здоров'я;
  • задовільний володіння англійською (необхідно набрати мінімум 6,5 балів за General or Academic module);
  • бути не старше 55 років.

Ці вимоги (вік, здоров'я, володіння мовою) досить стандартні, вони відносяться, в цілому, і до незалежної міграції в Австралію і до професійної еміграції до Канади.

Підрахунок результатів

Залежно від набраних балів можливі два варіанти (навіть три - якщо рахувати не набрали потрібну кількість).

Перший варіант: вам вдалося набрати 140 або більше балів. У такому випадку ваша форма відразу ж, без додаткових дій і очікування, потрапляє в особливий пул (базу даних). З цим пулом починають працювати співробітники служби імміграції.

Другий варіант: сума ваших балів знаходиться в діапазоні від 100 до 140. Тоді шанси на перехід до безпосереднього переїзду нижче. Заявка (форма) залишається в «загальному кошику» доти, поки не з'явиться необхідність у фахівцях вашої кваліфікації.

Що саме роблять співробітники імміграційної служби Нової Зеландії? Все досить просто - вони перевіряють достовірність наданих вами даних. Можливо, тут потрібні якісь додаткові довідки або свідоцтва. Це може бути дуже складний і тривалий процес.

Фінал

Якщо все пройшло успішно і було доведено істинність представленої форми, а бали - підтверджені, то з вами зв'язуються та пропонують написати заяву на отримання візи до Нової Зеландії за обраною програмою Skilled Migrant Category.

Власне, це можна вважати успішним фіналом всієї процедури оформлення документів (зрозуміло, що попереду ще отримання громадянства та адаптація)

На закінчення - кілька загальних особливостей незалежної міграції.

У цілому даний процес вважається більш складним, ніж переїзд, наприклад, в сусідню Австралію за аналогічною програмою.

Необхідний дуже хороший рівень володіння англійською, часто для отримання необхідного прохідного балу потрібен досвід роботи в іноземних фірмах або спілкування з англомовними клієнтами (щоб була практика вживання мови).

Крім даної програми для простих людей (тобто не володіють кількома мільйонами доларів для переїзду в якості інвестора) існує можливість імміграції по студентській візі.

Вдалого переїзду!

{/LikeAndRead}