Місце у рейтингу найкращих країн для проживання від International Living 5
Складність імміграції Якщо дуже постаратися, все вийде.
Способи отримання ВНЖ Возз'єднання з близькими родичами, реалізація великого підприємницького проекту, надходження роботу у фірму на правах цінного викликаного співробітника.

Діє система балів. Необхідно підтверджувати знання англійської, відсутність проблем із законом, кваліфікацію та інші параметри власної цінності.

Рівень цін Вище українського.
Доступність нерухомості Будинки та апаратменти якісні, але мають чималу вартість.
Клімат та навколишнє середовище Коливання температур протягом року невеликі. Взимку повітря прогрівається до +14, влітку - до +22 градусів. У країні багато охоронюваних територій, заповідників. Природу прийнято берегти.
Особливості Благополучне унітарна держава з конституційною монархією. Корупції майже немає. Виявляється масштабна підтримка бізнесу. Недолік - географіческоая ізольованість.
Схожі країни Англія, Швеція.
Узагальнена оцінка immigrant.in.ua 6 з 10

Імміграція до Нової Зеландії бали і способи набору балів

У даній статті ми розглянемо процес набору необхідних балів для імміграції до Нової Зеландії з незалежної (професійної) програмі.

Спробуйте приміряти на себе основні вимоги органів влади по відношенню до потенційних іммігрантів.

Критерії відбору кандидатів

Перший параметр, який оцінюється імміграційними службами і описується у формі вираження інтересу - наявність запрошення від новозеландського роботодавця або наявний досвід роботи в країні.

Імміграція до Нової Зеландії способи, особливості, категорії мігрантів

За багатьма особливостям здійснення міграції Нова Зеландія схожа на інші країни зі спеціальною імміграційної програмою (наприклад, Австралію, Канаду).

Держава ретельно оцінює, потрібен йому потенційний іммігрант чи ні. Природно, на успіх можуть розраховувати лише талановиті або розумні і підприємливі люди. Виняток - міграція по спорідненості з метою возз'єднання сім'ї.

Професійна незалежна імміграція до Нової Зеландії

Професійна, або незалежна імміграція до Нової Зеландії - це найбільш доступний і поширений вид переїзду на ПМЖ в дану країну (з деякими застереженнями).

Скористатися програмою професійної міграції (Skilled Migrant Category) можуть висококваліфіковані фахівці.

В даний час вимоги до кандидатів досить сильно посилені, проте шанси, проте, залишаються.