Місце у рейтингу найкращих країн для проживання від International Living 2-4
Складність імміграції Типовий для старої Європи рівень. Влітку 2012 р. прийняті законодавчі зміни, що полегшують процедуру бізнес-імміграції.
Способи отримання ВНЖ Етнічна приналежність, відновлення сім'ї, отримання освіти, створення комерційної компанії, приїзд на запрошення на роботу.
Рівень цін Ціни на найбільш поширену споживчу продукцію вельми високі.
Доступність нерухомості Стабільний ринок; середня вартість квадратного метра - 2500-3500 євро.
Клімат та навколишнє середовище Не буває ні різкої спеки, ні сильної холоднечі. Держава піклується про охорону природи, не допускає кризових екологічних ситуацій.
Особливості Країна володіє всіма перевагами, характерними для ядра ЄС. Розвинена економіка та соціальна сфера має зворотний бік: увійти на ринок з новою компанією досить важко, влаштуватися на роботу з посереднім українською освітою - теж.
Схожі країни Італія, Австрія.
Узагальнена оцінка immigrant.in.ua 6 з 10

Імміграція до Німеччини особливості - Імміграція в Європу

Німеччина - це вельми цікавий варіант для емігранта з України або іншої держави СНД.

У ФРН є досить багато позитивних рис. Вона помітно відрізняється від багатьох інших членів ЄС з культурним і імміграційним особливостям. Придивімося до цієї країни пильніше.

Спільні риси країни

Почнемо з приємного - перерахуємо позитивні особливості, від зручного географічного положення до якості пива.

ВНЖ в Німеччині підстави отримання

Як і в інших державах, в законодавстві Німеччини передбачено декілька можливостей для імміграції та отримання права на довготривале проживання.

Правила досить типові для європейських країн і відрізняються швидше деталями, ніж загальною політикою.

Підстави для тимчасового проживання

Німеччина - одна з небагатьох розвинених країн, приймаюча мігрантів за програмою репатріації. Що характерно, заявити про свої етнічних правах можуть не тільки діти німців, а й діти євреїв.

ПМЖ в Німеччині підстави отримання - Імміграція в Європу

ПМЖ в Німеччині підстави отримання - Імміграція в Європу
Бажання виїхати на ПМП до Німеччини досить зрозуміло.

ФРН - одне з найбільш багатих і благополучних держав, значно випереджає за рівнем життя настільки ж популярні центри притягання іммігрантів, як Чехія і Словаччина.

Ще відносно недавно процес отримання права на постійне проживання в Німеччині був дуже складний, а процес отримання громадянства - тривалий.