Вид на проживання ВНЖ на Кіпрі - Імміграція в Європу

Як вже говорилося раніше, імміграція на Кіпр - це досить непоганий варіант для емігранта з СНД. У цій статті розберемося, як отримати ВНЖ (право на тимчасове, але тривале проживання в Республіці Кіпр).

Підстави для тимчасового проживання

Перше. Професійна імміграція.

Вірний шлях - влаштування на роботу в кіпрську компанію. Для того, щоб отримати місце, іноземець повинен дійсно цінним фахівцем. Фірма, наймає його, повинна представити докази, що на дану вакансію не знайшлося місцевих жителів.

Друге. Відкриття представництва міжнародної фірми.

Також малоподходящей для 99% людей варіант. Навряд чи б ви сильно занепокоїлися отриманням дозволу на проживання де б то не було, якщо б володіли міжнародною компанією.

{LikeAndRead}

Третє. Ведення досить великого бізнесу на Кіпрі.

Головне обмежує вимога - це розмір статутного капіталу, занадто великий для того, щоб даний спосіб можна було використовувати як масовий.

Потрібно мінімум 260 тисяч євро. Додамо також, що основні бізнес-ніші тут вельми сильно забиті місцевим населенням, це розвинена країна.

Вид на проживання ВНЖ на Кіпрі - Імміграція в Європу

Найпопулярніші способи

Перераховані вище варіанти вельми клопітно. Що є простіше?

Українці з достатком воліють ось яку схему. У державі допускається отримання виду на проживання людьми, у яких є постійний високий дохід за кордоном (тобто, за кордоном по відношенню до Кіпру).

Планка - близько 6500 євро на рік на людину. Також потрібно купити нерухомість. Володіючи нерухомістю, досить великим банківським депозитом (близько 20 000 євро буде достатньо) і постійними прибутковими операціями за цим рахунком можна розраховувати на позитивне рішення про одержання виду, який продовжується щорічно.

Загалом-то досить демократично. Без подібних грошей на Кіпрі все одно не краще, ніж в Україні.

Нарешті, ВНЖ можна отримати через вступ у шлюб з громадянином. Навмисно на таке піти, звичайно, не можна, але, якщо ви вільні, можете дати своїй долі натяк - їдьте у відпустку на острів і поактивніше спілкуйтеся там з представниками протилежної статі. Раптом та й впрямь знайдете щастя?

{/LikeAndRead}