Місце у рейтингу найкращих країн для проживання від International Living 9-13
Складність імміграції Досить адекватні умови прийому іноземців. Крім стандартних умов діє система нарахування балів, у якій враховується знання мов, якість освіти, спеціальність, вік та ін фактори.

Правда, для бізнес-імміграції необхідний вражаючий стартовий капітал.

Способи отримання ВНЖ Відкриття підприємства, самозайнятість для діячів мистецтва і спорту, інвестування, шлюб і інш.
Рівень цін Лякаючою дорожнечі немає. Люди бідніші економлять, вигідно закупимо на фермерських ринках.
Доступність нерухомості Пропонуються переважно приватні будиночки бистровозводімого типу. Коштують вони досить дешево, але вимагають дорогого комунального обслуговування.
Клімат та навколишнє середовище Кліматичні умови близькі до українських (якщо порівнювати з Північно-Заходом України).
Особливості Багатонаціональність. Розвинена економіка. Значні відстані до України і європейських країн. Напружена ситуація на ринку праці - простій людині без особливих здібностей важко знайти завидну роботу.
Схожі країни Сполучені Штати Америки, Великобританія.
Узагальнена оцінка immigrant.in.ua  7 з 10

IELTS, CELPIP, TEF - Тести на знання мови


IELTS (International English Language Training System) являє собою стандартизований тест, який Міністерство Імміграції Канади (CIC) визнає як докази володіння англійською мовою для цілей імміграції.

Деякі категорії заявників (наприклад "Skilled Workers and Professionals") зобов'язані здати IELTS, для демонстрації того що вони мають достатнє володіння англійською мовою і можуть без праці інтегруватися в канадське суспільство і ринок праці.

Імміграційні анкети і візи в Канаду


Увага: для отримання візи в Канаду всі необхідні анкети і керівництва щодо їх заповнення можуть (і повинні) бути завантажені з офіційного сайту Міністерства Канади. Зто допоможе вам уникнути багатьох проблем - застаріла або не та анкета не буде прийнята до розгляду.

Також нижче ви знайдете посилання на сторінки де можна здійснити оплату або завантажити інструкції з заповненні анкет.

Імміграція інвесторів і бізнесменів до Канади


Програма Інвестора або Investor Program зараз закрита, оскільки 700 заяв були отримані і в даний час це максимальний ліміт.
Ця нова щорічна квота набрала чинності 1 липня 2011 року. Прийом анкет за цією програмою поновиться 1 липня 2012, якщо ні чого не зміниться до цього часу. Це не відноситься до Квебекской Програмі Інвестора.

Імміграція в Канаду умови, особливості, переваги

Канада - одна з найбільш популярних у всьому світі країн, що приймають потоки іммігрантів. Її затребуваність пов'язана насамперед з існуванням спеціальної імміграційної програми.

Цим вагомі плюси не обмежуються. Держава має величезну територію і порівняно невелику щільність населення, що робить залучення емігрантів економічно доцільним. Місцеві жителі дуже лояльно ставляться до переселенців.

Імміграція в Квебек другий шанс отримати ПМЖ в Канаді

Імміграція в Квебек - в одну з провінцій Канади - може стати відмінною альтернативою переселенню в Канаду, дозвіл на яке видається федеральними властями.

Квебек має право проводити власну імміграційну політику.

Спроба - не катування

Імміграція в Квебек другий шанс отримати ПМЖ в Канаді
Як відомо, Канада - один з найбільш популярних об'єктів для імміграції.