Імміграція в Ізраїль з України - Імміграція в Європу

Імміграція в Ізраїль з України - Імміграція в Європу
Даною статтею я починаю цикл публікацій з не європейською країні - Ізраїлю.

Це досить неоднозначне держава, але воно користується високою популярністю щодо імміграції у людей з СНД, зокрема, України і України.

Мені надійшло відразу кілька заявок від читачів з проханням зробити добірку інформації, що дає загальне уявлення про плюси і мінуси переїзду в Ізраїль.

Переїзд до Ізраїлю на ПМЖ: загальні відомості

Ось невеликий огляд країни в плані імміграції:

  • Високий рівень життя та соціального захисту населення.
  • Поруч моря, тепло.
  • Ізраїль - національна держава, хоча тут живе багато представників різних народів.
  • Величезну роль у житті значної частини населення відіграє релігія.

Країна проводить послідовну політику в плані емігрантів. Пам'ятаєте, у Висоцького - «А кого ні попадя пускають до Ізраїлю».

{LikeAndRead}

Закон про повернення (Репатріації євреїв) діє аж від 1950 року. Він неодноразово змінювався, але суть його залишалася колишньою - дорога відкрита в першу чергу для справжніх глибоко віруючих євреїв. Зате вже їх тут приймають ніби дорогих гостей.

Людина, що пройшла етапи відбору, отримує істотну матеріальну допомогу в переїзді - наприклад, з бюджету компенсуються транспортні витрати і видаються «підйомні».

У той же час, ця держава - один із центрів напруги на Близькому Сході; по суті, тут створено військовий стан. Положення не надто загострюється завдяки ефективній і відмінно озброєною армією, яка підтримується США. Дивіться докладніше в статті «чи варто переїжджати в Ізраїль?»

До несприятливих факторів слід віднести також високий рівень щільності населення - у середньому по країні (дуже слабкий - її площа всього в 20-25 разів більше Москви) близько 300 чоловік на квадратний кілометр.

Ізраїль слід відразу за самими густонаселеними країнами на зразок Кореї і міні-державами (Монако), що складаються з одного міста. Втім, місця поки всім вистачає.

Імміграція в Ізраїль з України - Імміграція в Європу

Якщо дана тема вас зацікавила, читайте більш докладні відомості з конкретних питань в окремих матеріалах.

Якщо ж ви вирішили, що негативні риси для вас переважують позитивні - дивіться статті про інші країни, популярні серед українських та українських мігрантів - Чехію і Словаччину, Словенію, а також огляд про кращих країнах для імміграції.

Успіхів!

{/LikeAndRead}