Місце у рейтингу найкращих країн для проживання від International Living 47
Складність імміграції  Якщо ви - єврей і по крові, і за переконаннями, особливих труднощів не виникне.
Способи отримання ВНЖ Прямі родичі євреїв можуть іммігрувати на батьківщину предків за особливими правилами. Інші шляхи - отримання робочої візи чи запрошення на службу в релігійні установи, створення сім'ї з громадянином Ізраїлю, навчання.
Рівень цін Продукти й одяг недешеві, але можна економити, відстежуючи різноманітні рекламні акції.
Доступність нерухомості Купувати будинки і квартири має право будь-який бажаючий, але ціни дуже солідні. Тільки за останні чотири роки вартість житла в країні підвищилася більш ніж на 60%.
Клімат та навколишнє середовище Майже весь рік жарко, сухо. Необхідно пити багато води. Екологічна ситуація складна, відзначається істотна забрудненість і дефіцит прісної води.
Особливості Релігія накладає відбиток на соціальне життя. Діє особлива політика щодо сім'ї. Високий рівень духовної культури; дбайливе ставлення до дітей, інвалідам та людям похилого віку вважається нормою.

Великі міста всупереч очікуванням багатьох новачків цілком цивілізовані та сучасні.

Наявні проблеми криміногенного характеру. Є ризик терактів.

Схожі країни  Мальта, Кіпр.
Узагальнена оцінка immigrant.in.ua  5 з 10

Імміграція в Ізраїль з України - Імміграція в Європу

Імміграція в Ізраїль з України - Імміграція в Європу
Даною статтею я починаю цикл публікацій з не європейською країні - Ізраїлю.

Це досить неоднозначне держава, але воно користується високою популярністю щодо імміграції у людей з СНД, зокрема, України і України.

Мені надійшло відразу кілька заявок від читачів з проханням зробити добірку інформації, що дає загальне уявлення про плюси і мінуси переїзду в Ізраїль.

Чи є сенс переїжджати жити в Ізраїль

Як вже говорилося в загальній статті про імміграцію в Ізраїль, це вельми популярна в плані отримання іноземного громадянства країна для мешканців України та СНД.

Але не поспішайте йти на поводу у громадської думки.

Пам'ятайте, що велике єврейська держава - дуже незвичайне місце. Поряд із значними плюсами життя (відмінна соціальна сфера і медицина, порівняно легкий переїзд для окремих щасливчиків) у нього є і суттєві мінуси.

Як виїхати в Ізраїль на ПМП

Продовжуємо цикл статей про імміграцію в Ізраїль. У цьому матеріалі розглянемо чисто практичне питання - як саме почати процес отримання документів, що дають право на проживання в цій країні та ізраїльське громадянство.

Як виїхати в Ізраїль на ПМП

Хто має право отримати ПМЖ в Ізраїлі?

Все досить просто. Згідно з чинним вже понад півстоліття Законом про повернення, в цю країну може без особливих проблем переселитися будь-який єврей.