Місце у рейтингу найкращих країн для проживання від International Living 9-13
Складність імміграції Не вище, ніж у більшості розвинених країн Євросоюзу.
Способи отримання ВНЖ Родинно-сімейне, професійна, навчальна, підприємницька імміграція. Переселення без прагнення працювати (для забезпечених людей з джерелом регулярного пасивного надходження грошей).
Рівень цін Оптимальний. Фрукти набагато дешевше, ніж у України.
Доступність нерухомості Великий ціновий розкид. Можна знайти як порівняно бюджетне житло в провінції, так і елітну віллу ближче до столиці.
Клімат та навколишнє середовище У моря більшу частину року жарко і сухо, в горах - прохолодно. Сніг тримається кілька тижнів.
Особливості Комфортна розвинена країна. Надихаюча краса природи і міської архітектури. Велика кількість музеїв, культурно-дозвіллєвих закладів.

Мова більшості іммігрантів доводиться вчити з нуля.

Схожі країни Іспанія, Португалія.
Узагальнена оцінка immigrant.in.ua 8 з 10

Імміграція до Італії особливості

Італія, на відміну від інших популярних щодо імміграції країн - Чехії, Угорщини, Словаччини та інших - це країна «справжньої» Європи, що не належала до соціалістичного блоку.

Хоча Італія і не входить в «топ» найбільш розвинених європейських країн, рівень життя в ній проте вельми високий.


Перш ніж влазити в тонкощі отримання видів на тимчасове і постійне проживання та здійснення бізнес-імміграції до Італії, познайомимося з цією державою.

ВНЖ і ПМЖ в Італії підстави та способи отримання

Питання «як, на якій підставі можна отримати вид на проживання в Італії» - це перше, з чим має визначитися потенційний іммігрант (друге, про що він повинен подумати - це «який пункт підходить саме мені»).

Як же можна отримати дозвіл на постійне (тривале) проживання в Італії? Розглянемо основні способи, за допомогою яких можна оформити ВНЖ.

Громадянство Італії - Імміграція в Європу

Громадянство Італії - Імміграція в Європу

Сотні тисяч представників різних держав світу мріють про італійського паспорті.

У цій країні паспорт для іммігранта значить набагато більше, ніж звичайне дозвіл на ПМЖ.

Жаданий документ відкриває перед резидентом принципово нові можливості, що дозволяють помітно поліпшити життєву ситуацію.