Місце у рейтингу найкращих країн для проживання від International Living 18-19
Складність імміграції Вище середньої. Важко іммігрувати через відкриття власної справи - ринок стабільний, попит на основні товари та послуги задоволений, Крім того, є бюрократичні складності - в управління фірмою дуже бажано залучити громадянина країни.
Способи отримання ВНЖ Приїзд на навчання або роботу, возз'єднання сім'ї, вступ у шлюб з громадянином, створення бізнесу.
Рівень цін Не нижче, ніж у нас. Хліб навіть кілька подорожче.
Доступність нерухомості Вартість житла важко назвати низькою, але вкладати заощадження в купівлю квадратних метрів вигідно. Якість пропонованого житла дуже гідне, не в приклад українському.
Клімат та навколишнє середовище  Помірний з переходом до континентального. Спека - рідкість, а заморозки можуть бути навіть липневими ночами. Екологічні умови відмінні.
Особливості Переваги - високий рівень життя і соцзабезпечення, відсутність корупції, майже повна гарантія особистої безпеки, близькість до України (легко підтримувати контакти з родичами з України).
Схожі країни Швеція, Нова Зеландія.
Узагальнена оцінка immigrant.in.ua  5 з 10

Імміграція до Фінляндії особливості та переваги

Імміграція до Фінляндії, на думку багатьох - це ще один відносно легкий і близький спосіб емігрувати з України.

Поряд з країнами Східної Європи, це держава щодо відкрито для міграції і має чималу кількість російськомовного населення (особливо в прикордонних районах).

Чи варто намагатися іммігрувати до Фінляндії? Важке чи процедура отримання громадянства?