Місце у рейтингу найкращих країн для проживання від International Living Не вказано
Складність імміграції Прийнятна. Умови в останні роки посилилися, але все ж залишилися реалістичними.
Способи отримання ВНЖ Кращий шлях - відкриття підприємства. Також слід мати на увазі вступ до навчальних закладів, приїзд на практику, наукові дослідження на території Чорногорії, укладення шлюбного союзу і возз'єднання сімейних зв'язків.
Рівень цін Помірний.
Доступність нерухомості Великий розкид цін. Є й дорогі апартаменти, і доступні квартирки економ-класу.
Клімат та навколишнє середовище Літо буває спекотне та сухе, а для холодної пори року характерні невисокі температури і рясні опади. Море ще можна назвати чистим, але в курортних районах багато побутової бруду від туристів.
Особливості Держава входить до ЄС і може послужити містком для переселення у більш розвинені країни, але потрібно мати на увазі відсутність можливості отримання подвійного громадянства і тривалий термін натуралізації.
Схожі країни Угорщина, Болгарія.
Узагальнена оцінка immigrant.in.ua  6 з 10

Імміграція в Чорногорію шляху отримання ВНЖ - Імміграція в Європу

Чорногорія відділилася від Сербії і отримала незалежність тільки в 2005 році і тому ще не дуже суттєво посилила імміграційну політику.

У публікації ви знайдете інформацію про ті правила прийому іноземців, які діяли до недавнього часу. Щоб дізнатися про окремі нормативні зміни останніх років, читайте більш свіжу статтю нашого сайту.

Отримання ВНЖ Чорногорії - Імміграція в Європу

Тим, хто бажає переїхати на постійне місце проживання до Чорногорії, необхідно зареєструвати і відкрити своє підприємство.

Купувати нерухомість в цій країні, щоб отримати дозвіл вже не має сенсу - ця можливість у законодавстві вже «прикрита».

Іноземець-підприємець має право подавати прохання на отримання ПМЖ в Чорногорії тільки після закінчення п'яти років при тому, що він постійно знаходиться в країні.