Місце у рейтингу найкращих країн для проживання від International Living 42-44
Складність імміграції Помірна. Є такі можливості, яких немає у більшості інших країн. У бізнес-імміграції є одна особливість - необхідно забезпечити вакансії для десяти болгар.
Способи отримання ВНЖ Родинні зв'язки (зокрема, шлюб з громадянином), отримання освіти в болгарських навчальних закладах, приїзд на тривале лікування, наявність достатньої для безбідного існування пенсії, професійна імміграція, відкриття фірми.
Рівень цін Найбільш значущі продукти та побутові товари коштують дешевше, ніж у нас в Україні. Дороги тільки комунальні платежі (розцінки цілком порівнянні з московськими).
Доступність нерухомості Житло порівняно доступне, від 500 до 1500 євро за квадратний метр.
Клімат та навколишнє середовище Клімат різноманітний - на морському узбережжі типовий південь, а в горах буває вельми прохолодно. Чітко виражені чотири сезони року. В екологічному плані зовні все непогано, але повітря чи не найбрудніше для Євросоюзу.
Особливості Не дуже високий рівень доходів на душу населення. Економіка досі відновлюється після розпаду радянського табору.
Схожі країни Словаччина, Естонія, Угорщина.
Узагальнена оцінка immigrant.in.ua  5 з 10

Імміграція в Болгарію через відкриття представництва

Імміграція в Болгарію через відкриття представництва
Не секрет, що найкращим (у загальному випадку) способом іммігрувати в Європу є бізнес-імміграція, тобто, відкриття в бажаної країні юридичної особи для комерційної діяльності.

У багатьох державах (Словаччина, Словенія, Угорщина) цей процес досить простий і не надто обтяжливий, скажемо більше - перший час компанія часто може існувати лише на папері.

ВНЖ в Болгарії - підстави отримання, оформлення, статус

Завдяки ряду переваг Болгарія представляється досить привабливою країною для імміграції.

Які підстави отримання ВНЖ в даній державі? Чи під силу особисто вам обзавестися необхідними документами?

Юридичні аспекти

По-перше, варто відзначити важливу особливість Болгарії. Дозвіл на тривале перебування тут можна отримати не відразу, а тільки після оформлення візи Д, яка дає право перебувати в країні 180 днів.

Довгострокова віза віза D в Болгарію особливості отримання

Особливістю Болгарії в плані імміграції є той факт, що іноземцю спочатку надається спеціальна довгострокова віза (Д віза), що дає право на перебування в країні протягом 180 днів.

Тільки маючи цю візу, можна надалі оформити ВНЖ (статус тривалого проживання в Болгарії).


Оформляти ВНЖ потрібно протягом дії D-візи, причому пам'ятаючи про те, що цей процес може затягнутися - тому краще почати якомога раніше, не чекаючи, поки закінчаться 180 днів.

Недоліки Болгарії в плані імміграції та життя

Як відомо, Болгарія володіє деякими важливими перевагами щодо імміграції і постійного проживання.

Але наявність цих переваг (найважливішими з яких, по суті, є знаходження в Шенгенській зоні), не означає, що всім потрібно негайно переїжджати на ПМЖ до Болгарії.

Для зваженого вибору необхідно ознайомитися також і з недоліками цієї країни відносно переїзду і життя.

Переваги Болгарії в плані імміграції та життя

Болгарія, поряд з Чехією, Словенією та Словаччиною - це досить популярний об'єкт для імміграції.

Очевидно, однак, що перш ніж визначитися з тим, в яку країну ви будете іммігрувати, потрібно ретельно зважити всі переваги і недоліки різних держав, не варто піддаватися загальному руху.

А для того, щоб можна було зважити і проаналізувати, потрібно знати.