Місце у рейтингу найкращих країн для проживання від International Living 6-8
Складність імміграції Для талановитих і забезпечених дорога відкрита, а от шанс знайти фіктивні шляху отримання виду на проживання невеликий.
Способи отримання ВНЖ Відкриття бізнесу, працевлаштування на правах запрошеного фахівця, отримання професійної карти з подальшою самозайнятості, возз'єднання з сім'єю, навчання в вузі.
Рівень цін На основні продукти ціни середні, приблизно як у Німеччині та Нідерландах. Щодо дороги хліб, молоко і сигарети.
Доступність нерухомості Вартість житла низька. Вже за 20 тис. євро реально придбати пристойну квартирку.
Клімат та навколишнє середовище Типова волога погода без різкого підйому і спаду температур. Є екологічна проблема - високий рівень концентрації смогу.
Особливості Щодо лояльне ставлення до мігрантів, гідна соціальна культура, нетривалий термін натуралізації і як результат - отримання повноцінного громадянства ЄС.
Схожі країни  Чехія, Угорщина.
Узагальнена оцінка immigrant.in.ua   8 з 10

Імміграція до Бельгії основні способи та переваги - Імміграція в Європу

Дуже багато наших співвітчизників мріють виїхати жити до Бельгії, і-неспроста. Життя в цій країні має ряд вельми значущих для емігранта переваг, які відносяться як безпосередньо до процедури отримання ПМЖ, так і до інших важливих аспектів життя.

Отже, в чому ж полягають переваги?

Аргументи на користь переїзду

Імміграція до Бельгії основні способи та переваги - Імміграція в Європу

Вид на проживання ВНЖ в Бельгії

Бельгія - одна з найбільш розвинених країн Євросоюзу з дуже високим рівнем життя. Отримати бельгійський вид на проживання - блакитна мрія багатьох і багатьох людей.

Класичні схеми

Отже, як же можна закріпитися в Бельгії? Основні способи досить традиційні для Європи.

Працевлаштування

Вид на проживання ВНЖ в Бельгії
Перший з них - професійна (незалежна) міграція - тобто, отримання права на постійне проживання на підставі контракту з роботодавцем.

Громадянство Бельгії отримання, деякі нюанси

Тут вже був ряд статей на тему Бельгії:

  • Вступна стаття про імміграцію до Бельгії
  • Отримання ВНЖ
  • Отримання ПМЖ

У перерахованих матеріалах містилися деякі відомості про отримання громадянства. Тепер ми зупинимося на цьому питанні більш предметно.

Варіанти отримання паспорта

Насамперед, звертаємо вашу увагу на один відрадний факт: законодавство Бельгії про громадянство чи не найбільш м'яке і сприятливе для іммігрантів. У чому це виражається?

ПМЖ в Бельгії

Тут вже була замітка про ВНЖ в Бельгії. Прийшла пора поговорити про оформлення документів на постійне перебування в даній державі.

Для початку введемо новачків у курс справи.

Як відомо, іноземець, іммігріруя в іншу країну, спочатку отримує тимчасовий вид на проживання (як правило, його потрібно продовжувати щороку).

Ціни в Бельгії продукти, одяг, комунальні послуги

Ціни в Бельгії продукти, одяг, комунальні послуги
Турист може не хвилюватися з приводу цін на хліб, одяг і комунальні послуги в тій країні, яку він має намір відвідати.

А ось майбутній громадянин неодмінно повинен навести довідки про вартість побутових товарів в державі своєї мрії.

Наскільки «дорогою» може вважатися Бельгія?

Старожили кажуть, що за розцінками на продукти і всяку домашню дрібниця Бельгія може зрівнятися з Голландією і Німеччиною, але в хорошому сенсі поступається Франції.