Місце у рейтингу найкращих країн для проживання від International Living 21-25
Складність імміграції Щодо жорсткі умови прийому іноземців активно доопрацьовуються і коригуються. Протягом останніх років відкриваються все нові і нові можливості для потенційних іммігрантів.
Способи отримання ВНЖ Дорослій самостійного людині найбільш реально переїхати по одній зі спеціальних програм. В даний час діють програми для інвесторів, діячів мистецтва, бізнесменів.

При оформленні документів доцільно користуватися послугами спеціальних фірм-помічників.

Молоді є сенс подумати про отримання освіти в Англії.

Рівень цін Їжа та одяг дороги в міру, а от найм житла та відвідування місць відпочинку може вдарити по кишені з дуже відчутною силою.
Доступність нерухомості Ціни на квадратні світи вище, ніж у середньому по Європі. Особливо дорого коштують квартири в Лондоні.
Клімат та навколишнє середовище Майже весь рік тепло і дощитиме. Для зим характерні снігопади (правда, рясно випадає сніг швидко тане).

Екологічна сітцуація за європейськими мірками, не блискуча, але за українськими - не така вже й погана.

Особливості Розвинена благополучна країна, глибоко почитающая свої традиції. Батьківщина відомих на весь світ вузів. Англійська мова найбільш корисний людині, навмисному жити в Європі.
Схожі країни  США, Франція.
Узагальнена оцінка immigrant.in.ua  6 з 10

Імміграція в Англію цінні рекомендації

Англія - одна з найбільш стабільних і благополучних країн світу. Не дивно, що вона дуже приваблює втомлених від соціальної плутанини українців.

За останні півтора десятиліття в цю країну перебралися понад 200 тисяч вихідців з країн колишнього СРСР. Такий наплив переїжджають змушує владу Сполученого Королівства приймати новачків з обережністю.